Bicykel KTM Penny Lane 272 2022 light sky
KTM CHICAGO A PENNY LANE – dva modely kolies, veÄľmi dobre etablovanĂ© názvy v rade MTB kolies znaÄŤky KTM. PredstavujĂş spoÄľahlivĂ© kolesá na kaĹľdodennĂ© pouĹľitie za dobrĂş cenu. Oba modely sĂş veÄľmi populárne, cenovo dostupnĂ© a odolnĂ© - garanti ĂşspešnĂ©ho prĂbehu KTM. Opäť sĂş k dispozĂcii aj vo verzii STREET, plne vybavenĂ© stojanom, blatnĂkmi, nosiÄŤom a svetlami. Doprava zadarmo nad 1000 Sk PoštovnĂ© za bicykle a elektrobicykle neplatĂte. PripravenĂ© na jazdu Bicykel poskladáme za vás, skontrolujeme a bezpeÄŤne zabalĂme. OdbornĂ© poradenstvo Radi poradĂme s vĂ˝berom bicykla a prĂslušenstva. VeÄľkostná tabuÄľka Overte si odporúčanĂş veÄľkosĹĄ kolesa podÄľa výšky postavy. Ăšdaje v tabuÄľke sĂş orientaÄŤnĂ©, radi poradĂme s vĂ˝berom.

| Kategorie: | Damenfahrräder |
|---|---|
| Geschlecht: | damen |
| Rám: | 27.5 Alloy 6061 MTB M1100-L |
| Vidlica: | Suntour SF19-XCE28 DS 80 |
| PrehadzovaÄŤ: | Shimano Tourney TX800-SGS |
| Prešmýkač: | Shimano Altus M313 |
| Radenie: | brake/shiftlever combination |
| Brzdy: | Shimano Acera EF505 / MT200 |
| Plášte: | SMARTPAC TwinSkin 54-584 |
| Ráfik: | KTM 27.5 Sport 32H / Pillar 2.0 INOX silver |
| Kazeta: | Shimano Tourney HG200-8 / 12-32T |
| HmotnosĹĄ: | 14,7 kg |
| Veľkosť rámu: | 32cm/37cm/42cm/47cm |
| VeÄľkosĹĄ kolies: | 27,5" |
| Predný náboj: | Shimano Tourney HB-TX505 CL 32H 100 QR |
| Zadný náboj: | Shimano Tourney FH-TX505-8 CL 32H 135 QR |
| ReĹĄaz: | KMC Z8.3 |
| KÄľuky: | Shimano Tourney TY301-3 / 42-34-22T |
| UrÄŤenie: | HorskĂ˝ |
| Farba: | Light sky (white+coral) |
| Typ bicykla: | Dámsky |
| Odpruženie: | Odpružená vidlica |
| Brzdové kotúče: | Shimano Altus RT10 CL 180 / Altus RT10 CL 160 |
| Sedadlo: | KTM LINE SPORT |
| Sedlovka: | KTM LINE 27.2 |
| Predstavec: | KTM LINE 7° |
| RiadĂtka: | KTM LINE Riser 12 680-720mm |
| Pedále: | KTM LINE MTB BF |
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag ĂĽber diesen Artikel schreibt.
Nur registrierte Benutzer können Beiträge einreichen. Bitte einloggen oder registrieren.
Spoločnosť KTM založil v roku 1934 kováčsky inžinier Hans Trunkenpolz v rakúskom mestečku Mattighofen. Na začiatku vyrábali železiarske a strojárske výrobky. Časom sa firma pretransformovala na KTM Bike Industries - tak ako ju poznáme dnes. V priebehu posledných dekád sa KTM Bike Industries stal vplyvným hráčom v sektore predaja bicyklov.
Použité technológie prešli mnohými zmenami a urobili značný pokrok. KTM je jedným z mála výrobcov bicyklov, ktorý je schopný pokryť celú modelovú škálu bicyklov a elektrobicyklov. Už prvý bicykel KTM Fleetwing niesol známku: "Bikes made in Austria", ktorá viac ako 50 rokov ako grantuje najvyššiu kvalitu použitých materiálov a technológii.
